В Николаевском ЦНАПе напомнили про "День Европы" и про возможности безвиза

  • 0

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи (відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року).

У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. У 2019 році День Європи святкуємо 18 травня.

На жителів та гостей міста Миколаєва чекає масштабний костюмований парад, на якому активна та енергійна молодь представить загадковий, до кінця незвіданий і цікавий світ «свят» країн Євросоюзу, познайомить з казковими, символічними героями їхніх календарних святкових днів та подарує надзвичайно видовищне дійство - розповів директор департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Дмитро Лазарєв.

На День Європи у всіх є унікальна можливість «побувати за один день в різних країнах Євросоюзу». Можливо, це стане поштовхом, щоб відвідати ту чи іншу країну насправді.

Наразі подорожувати Європою досить легко, адже між Україною та країнами ЄС діє безвізовий режим, яким вже скористалися більше 2,5 млн людей.

Безвізовий режим відкриває українцям можливість вільного пересування Європою.

Це – поїздки на вікенди, концерти, виставки, музичні та театральні фестивалі, футбольні матчі, пляжний відпочинок, до друзів та рідних.

Завдяки безвізовому режиму можна планувати поїздки спонтанно – хоч на завтра, а також без ризику купувати квитки заздалегідь, користуючись акціями та знижками.

До того ж, безвізовий режим відкриває громадянам України безліч можливостей для розвитку бізнесу – це і пошук партнерів, і обмін досвідом, і участь у різних виставках, конференціях та інших профільних заходах.

Аби їздити до Європи без візи, потрібен біометричний закордонний паспорт.

Звертаємо увагу на те, у департаменті з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (вул. Адміральська, 20), а також у віддалених робочих місцях Департаменту (просп. Богоявленський, 1 – адміністрація Інгульського району; просп. Богоявленський, 314 – адміністрація Корабельного району) ви можете оформити закордонний паспорт за такими цінами:

при оформленні закордонного паспорта до 20 робочих днів – 557, 32 грн.
при оформленні закордонного паспорта до 7 робочих днів – 810,32 грн.

Заходьте на сайт Державної міграційної служби України (https://dmsu.gov.ua/), записуйтесь в електронну чергу та приходьте до нас!

Нагадуємо, що з 1 липня в Україні підвищать вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Нові ціни уряд схвалив на засіданні 24 квітня 2019.

Зміниться також і вартість бланків згаданих документів - підсумував директор департаменту з надання адміністративних послуг міської ради Дмитро Лазарєв.скачать dle 12.0