Информационный канал «Работа в Николаеве» - дополнительный ресурс общения с соискателями

  • 0
Информационный канал «Работа в Николаеве» - дополнительный ресурс общения с соискателями
Миколаївська обласна служба зайнятості постійно шукає нові канали розповсюдження інформації, щоб задовольнити потреби як роботодавців, так і шукачів роботи.

З цією метою розроблений інформаційний канал «Робота в Миколаєві», який є ще одним додатковим ресурсом спілкування із шукачами роботи.

Про це розповів директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

У ньому щодня виставляються актуальні вакансії від роботодавців та новини від Миколаївського міського центру зайнятості, а також різні корисні посилання на вебінари та цікаві статті.

Подивитись та підписатись на канал можна у Telegram, вказавши у пошуку - @recruiting_mmcz або за посиланням - https://t.me/recruiting_mmcz .

Якщо у вас є бажання розмістити вакансії на ресурсах служби зайнятості або дізнатись про нові робочі місця, то за детальною інформацією звертайтесь до Миколаївського міського центру зайнятості у Сектор рекрутингу.

Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 68, телефони: (063) 378-17-91 (також відповідаємо у Viber, Telegram, WhatsApp за цим номером) та (0512) 37-24-35, e-mail: rekrutermmcz@i.ua.скачать dle 12.0