За 9 месяцев 2019 ГНС Николаевщины обеспечено почти 4 млрд грн ЕСВ

  • Сообщить о ошибке
  • 0

У січні - вересні 2019 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області до бюджету забезпечено майже 4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 723,4 млн грн, або на 22,3 відс. більше, ніж у аналогічному періоді 2018 року.

За словами в.о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитра Прокоф’єва, зростання надходжень з ЄСВ відбулося завдяки якісному адмініструванню податків, сервісному обслуговуванню платників, а також проведеній цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення.

«Податкова служба Миколаївщини й надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам з метою виконання покладених завдань щодо забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог», - зазначив Дмитро Прокоф’єв.