Николаевский Апелляционный суд вернул дело шпиона ФСБ на повторное рассмотрение

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Николаевский Апелляционный суд вернул дело шпиона ФСБ на повторное рассмотрение
Миколаївський апеляційний суд завершив перегляд апеляційної скарги прокурора на вирок Приморського районного суду м. Одеси, яким 30-річного громадянина визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 111 КК України (державна зрада за ознаками:
діяння умисно вчинене громадянином України на шкоду державній безпеці України; шпигунство та надання іноземній державі, іноземній організації, їх представнику допомоги в проведенні підривної діяльності проти України), та призначено покарання із застосуванням вимог частини 1 статті 69 КК України у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки без конфіскації майна.

За результатами розгляду справи Миколаївським апеляційним судом постановлено ухвалу, якою:

апеляційну скаргу прокурора задоволено частково; вирок Приморського районного суду м. Одеси від 13 липня 2019 року скасовано у зв’язку з істотним порушенням вимог кримінального процесуального законодавства; призначено новий розгляд у суді першої інстанції.

Крім того, обвинуваченому Карпову продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 19 січня 2020 року.