Суд оправдал двух бывших и действующую сотрудницу Департамента ЖКХ Николаевского городского совета, обвиняемых в служебной халатности

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Суд оправдал двух бывших и действующую сотрудницу Департамента ЖКХ Николаевского городского совета, обвиняемых в служебной халатности
Суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Оксаною Мамаєвою постановлено виправдувальний вирок двом колишнім та діючій посадовій особі Департаменту ЖКГ Миколаївської міської Ради, зокрема екс-очільнику установи, обвинувачених у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Нагадаємо, відповідно до обвинувального акту, останні не забезпечили організацію обліку та зберігання майна територіальної громади у вигляді демонтованого асфальтного покриття на суму близько 1,3 млн грн., що призвело до його втрати. Зазначена асфальтно-бетонна крихта виникла у ході ремонту доріг та тротуарів, що проводився протягом 2015 року.

У ході судового розгляду обвинувачені не визнавали свою провину, наполягаючи на тому, що зазначена асфальтно-бетонна крихта є відходами при виконанні ремонтних робіт і підлягає утилізації. Водночас, наразі вона зберігається на території підприємства-підрядника.

Дослідивши матеріали обвинувального акту, допитавши обвинувачених та свідків, суд дійшов висновку про недоведеність вини обвинувачених та постановив виправдати останніх за недоведеність у їх діях складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.