Николаевский рыбоохранных патруль с начала нового года выявил 15 нарушений

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Миколаївський рибоохоронний патруль повідомляє, що з початку нового року та в період новорічних свят інспекторським складом патруля було проведено десяток рибохороних рейдів. В ході яких викрито 15 порушень природоохоронного законодавства, з яких 10 грубих за ознаками ч.4 ст.85 КУпАП.

В результаті оперативних заходів викрито 10 громадян що займалися незаконним виловом риби. Загальні збитки завдані порушниками склали 3 196 грн. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені до рішення суду. На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали готуються до передачі в суд за місцями скоєння правопорушень.

Загалом з початку року рейдовими групами рибоохоронного патруля з водойм Миколаївщини було вилучено майже два кілометри сіток. Окремо зазначимо, що завдяки повідомленню на гарячу лінію управлянні на річці Південний Буг біля с. Михайлівка та с. Варюшине було знешкоджено 6 браконьєрських сіток. Складено акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля продовжують комплексно контролювати дотримання норм законодавства на водоймах. В планах на цей рік суттєво посилити контроль не лише на водних об'єктах області, а й в місцях реалізації риби та протидіяти продажу заборонених знарядь лову.

???? З початку нового року та в період новорічних свят інспекторським складом викрито 15 порушень природоохоронного законодавства. З 1 по 8 січня 2020 року Миколаївським рибоохоронним патрулем було проведено десяток рибохороних рейдів. Викрито 15 порушень природоохоронного законодавства, з яких 10 грубих за ознаками ч.4 ст.85 КУпАП. ???? Загальні збитки - 3196 грн Вилучено: ???? 12 кг водних біоресурсів ???? 27 од. незаконних знарядь лову ???? Завдяки повідомленню на гарячу лінію на річці Південний Буг біля с. Михайлівка та с. Варюшине було знешкоджено 6 браконьєрських сіток. Складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна. Риба у живому вигляді була випущена до природного середовища. #Миколаївськийрибоохороннийпатруль #рибоохороннийПатрульМиколаївщини #МРП #ДАРГ #рибоохороннийпатруль #новини #Інгул #ПівденнийБуг #Михайлівка #Варюшине

Gepostet von Миколаївський рибоохоронний патруль am Freitag, 10. Januar 2020

Нагадуємо, що в Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (099) 663-82-00. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.