Рибпатрульни Николаевщины разоблачили браконьера с подводным ружьем и «любителя» ловить молодь судака сетками

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Рибпатрульни Николаевщины разоблачили браконьера с подводным ружьем и «любителя» ловить молодь судака сетками
Миколаївський рибоохоронний патруль повідомляє, що в період з 8 по 15 січня 2020 року державними інспекторами було проведено серію рибоохоронних рейдів під час яких викрито 27 порушень природоохоронного законодавства, з яких 11 - грубих за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП зі збитками на суму 17 595 грн. Вилучено 83,1 кг водних біоресурсів та 36 од. незаконних знарядь лову.

Для прикладу, 11 січня рибоохоронний патруль викрив порушника з молоддю судака. Інцидент стався в акваторії Бузького лиману біля с. Мала Корениха, під час проведення роз'яснювальної роботи з рибалками. Порушник нехтуючи Правилами любительського і спортивного рибальства за допомогою 2-х сіток спіймав судака який ще не досяг допустимого до вилову розміру - 42 см. Збитки, завдані даним порушенням склали 4 590 грн.

«Значна кількість порушень викритих державними інспекторами за цей тиждень грубі за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП. Недобросовісні рибалки виходять «на промисел» навіть удень та нехтуючи правилами забирають сітками молодь риби. Особливу увагу в рейдах наразі приділяємо зимувальним ямам, це місця на водоймах де заборонено ловити рибу. Заборона діятиме до весняно-літнього нересту», - коментує начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області Євген Міщенко.

Ще одне грубе порушення було викрито рибпатрульними спільно з громадськістю 12 січня. На річці Південний Буг дайвер за допомогою підводного спорядження та рушниці вполював: сомів -11 екз., сазанів та судаків по 5 екз. Збитки, завдані даним порушенням склали 8 330 грн. Інцидент стався біля с. Брід Первомайського району Миколаївської області.

Матеріали щодо порушень готуються до передачі в суди. Порушникам доведеться сплатити штрафи за порушення правил рибальства, а також додатково за кожну незаконно добуту рибину.

Нагадуємо, що Управлінням Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області було створено он-лайн мапу на якій позначено зимувальні ями. З наказом про дію заборони можна ознайомитися за посиланням.