Жительница которую укусила собака, подала иск в суд против Николаевского горсовета

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Жительница которую укусила собака, подала иск в суд против Николаевского горсовета
У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось підготовче судове засідання у справі за цивільним позовом місцевої мешканки до Миколаївської міської Ради про відшкодування моральної шкоди.

Судовий розгляд зазначеного позову здійснюється під головуванням судді Ольги Гуденко.

Нагадаємо, відповідно до матеріалів справи, 28.03.2018 року позивачка перебувала в районі Миколаївського обласного онкологічного диспансеру. Несподівано до неї підбігла безпритульна собака та вкусила за праве стегно. Після цього жінка дізналась, що ця ж собака покусала інших людей.

В подальшому з’ясувалось, що безпритульна собака була заражена сказом. Позивачка пройшла курс вакцинацій від сказу, проте протягом усього лікування та до теперішнього часу, відповідно до позовної заяви, зазнає сильних душевних страждань.

З огляду на це, вона звернулась з відповідним позовом, завдану їй моральну шкоду оцінює у 500 тис гривень.

Суд завершив підготовче засідання та ухвалив перейти до розгляду по суті. Проте представник позивача заявив клопотання про визначення іншої дати судового розгляду справи по суті для ознайомлення та систематизації матеріалів справи, зокрема пояснень та заперечень сторони відповідача і третіх осіб та явки свідків.

Зазначене клопотання судом задоволено, судове засідання для розгляду справи по суті призначене на 15.30 год 10.02.2020 року.