В Николаеве начал работу правовой кинозал (Фото)

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Перегляд фільмів на юридичну тематику та їх обговорення з експертами-правниками з точки зору українського законодавства. Такий формат передбачає Правовий кінозал від системи безоплатної правової допомоги, що розпочав свою роботу в Миколаєві.

Про це повідомляють в Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

Для першого показу обрали юридичну драму "Лінкольн для адвоката", сюжет якого захопив учасників з перших хвилин. В центрі уваги успішний адвокат, який береться, на перший погляд легку справу, втім згодом головний герой розуміє, що не все так просто і клієнт приховує правду. Відтак адвокат постає перед вибором, що важливіше - досягнення справедливості чи захист клієнта за будь-яку ціну.

Відповідь на це питання разом з експертами шукали й учасники зустрічі. Цього разу коментували фільм працівники Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області.

За словами директорки Регіонального центру Наталії Гнатуші, такий формат роботи є новим для регіону і дозволяє цікаво та корисно провести час. Адже учасники мають змогу в легкій та невимушеній атмосфері розібратися в складних юридичних питаннях. «Перший показ ми провели в Миколаєві, на базі бібліотеки-філіалу для юнацтва, втім надалі плануємо розширяти аудиторію, в тому числі проводити виїзні сеанси на території об’єднаних територіальних громад області», - відзначила Н. Гнатуша.

Відзначимо, що це перший показ з-поміж запланованих. Дізнатися про наступні сеанси можна слідкуючи за анонсами на Facebook-сторінці Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області.