В Николаевской ОГА состоялось заседание областного штаба по подготовке и прохождении отопительного сезона

  • Сообщить о ошибке
  • 0
В Николаевской ОГА состоялось заседание областного штаба по подготовке и прохождении отопительного сезона
У четвер, 23 січня, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи відбулося засідання обласного штабу зі сталого проходження опалювального сезону 2019/2020 року.

Серед основних питань порядку денного - реалізація вимог постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», запровадження окремого механізму оплати за розподіл природного газу та постачання природного газу як товару з 1 січня 2020 року та заходи з встановлення приладів дистанційної передачі даних бюджетних установ та організацій в 2020 році.

За підсумками наради Валентин Гайдаржи надав доручення та рекомендації щодо розробки головними розпорядниками коштів власних положень про попередню оплату товарів, робіт і послуг.

АТ «Миколаївгаз» доручено опрацювати інформаційні матеріали щодо роз’яснення споживачам порядку відокремлення послуг з розподілу природного газу і виставлення окремих рахунків, починаючи з 1 січня 2020 року. Також підприємству рекомендовано вдосконалити і розширити структуру абонентських відділів в районах області. При цьому, за необхідності РДА та органам місцевого самоврядування рекомендовано сприяти у виділенні відповідних приміщень. Крім того, АТ «Миколаївгаз» наголошено на рекомендації утриматися від відключень споживачів у разі будь-яких непорозумінь і несвоєчасної оплати послуг з розподілу природного газу.

Разом з керівниками громад розглянуто існуючий стан оснащення комерційних вузлів обліку природного газу в бюджетних установах області, згідно вимог Кодексу газорозподільних систем. Надано доручення у випадку непередбачення у бюджеті на 2020-й рік фінансового ресурсу на виготовлення проектно-кошторисної документації, закупку і монтаж відповідних приладів дистанційної передачі даних, при коригуванні бюджету врахувати видатки на вищезазначені роботи, аби завершити їх до 1 жовтня поточного року. Головам РДА і керівникам органів місцевого самоврядування запропоновано взяти це питання під особистий контроль і забезпечити 100 відсоткове оснащення.