На 132 округе уже есть нарушения

  • 0
В Братском на 16.00 - 17.00 не одна ддільниця не працювала на виборців, неможливо було узяти довідку з дільниці, щоби оскаржити у суді те що їх не внесли до списків для голосування. Люди підходили, але в ПТУ – 17 дільниця 480131 була чергова, яка навіть не знала , що такі довідки дає комісія, в цій комісії не було навидь вивіски, що тут знаходиться виборча дільниця. На наступній дільниці Гімназія 480130 взагалі нікого не було, правда на вході була табличка дільниці. Дільниці 480132 взагалі практично не існує, тому що її відкрили в одному приміщенні, до якого неможливо попасти, але збираються проводити вибори у спортзалі, якій звільниться тільки у вечері у суботу.

Саме таким чином 30 відсотків виборців, яких згідно опиту ПР виключили з списків виборців «технічно» не зможуть востановити свої права через суд.

Крім цього, як видно на фото, на дільницях висять програми кандидатів, які вже давно вибули з «гонки», знявши свої кандидатури. Така проста схема дозволяє ввести в оману частину людей та відтягнути певну кількість голосів.скачать dle 12.0