На Миколаївщині піротехніки виявили 218 авіабомб (фото)

  • 0
Згідно оперативних даних, 16 січня на одному з полів Прибужанівської сільради, Вознесенського району, під час проведення земляних робіт, було виявлено 4 авіабомби часів Великої Вітчизняної війни. До місця знахідки виїхала група піротехнічних та спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

По прибуттю піротехніки провели додаткове обстеження території поблизу вибухонебезпечних предметів, результат якого не змусив чекати. Поруч з місцем виявлення чотирьох боєприпасів було знайдено ще 214 одиниць вибухонебезпечних предметів, а саме авіабомби типу АО-10 та АО-2,5.

Зі слів місцевих мешканців на полях Прибужанівської сільради розташовувались склади з боєприпасами. Тож, яка ще кількість небезпечних знахідок знаходиться на місці робіт піротехнічної групи поки що невідомо. Роботи по обстеженню території продовжуються.

З метою оцінки ситуації на місце проведення піротехнічних робіт виїжджав начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко та його перший заступник Микола Панасенко.

На  Миколаївщині піротехніки виявили 218 авіабомб (фото)


На  Миколаївщині піротехніки виявили 218 авіабомб (фото)
скачать dle 12.0