В Миколаеві "Миколаївгаз" знову попереджують!

  • Сообщить о ошибке
  • 0
ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "МИКОЛАЇВГАЗ" РЕКОМЕНДОВАНО ПРИПИНИТИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ


Як з'ясувало Відділення, ПАТ "Миколаївгаз" встановлювало у договорах 15-ти денний термін на видачу технічних умов, відлік якого починається не з моменту подачі заяви замовником, а після здійснення останнім оплати послуги з видачі технічних умов.

Такі дії підприємства ущемляють інтереси споживачів та містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку.

З метою усунення причин виникнення порушення конкуренційного законодавства Відділенням надані ПАТ "Миколаївгаз" обов’язкові для розгляду рекомендації.


ПОРУШЕНО СПРАВУ ВІДНОСНО БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Як встановило Відділення, Баштанська міська рада власним рішенням від 11.05.2012 №3 затвердила "Правила користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в м. Баштанка", окремі положення яких щодо здійснення процедури приєднання до інженерних мереж водопостачання та водовідведення не відповідають вимогам чинного законодавства, що відповідно створило умови для вчинення КП "Міськводоканал" (м. Баштанка) порушень законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання останнім монопольним (домінуючим) становищем на ринку надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Такі дії міськради містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді створення умов для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Розслідування у справі триває.

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ВИКОНАЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ДІЙ, ЯКІ МІСТЯТЬ ОЗНАКИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇНагадуємо, що Відділенням були надані рекомендації ПАТ "Миколаївобленерго" щодо вжиття необхідних заходів для усунення причин та умов, які сприяють виникненню порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

А саме, ПАТ "Миколаївобленерго" відновило постачання електроенергії споживачу з порушенням термінів, не дотримуючись вимог Правил користування електричною енергією для населення.

Рекомендації Відділення виконані ПАТ "Миколаївобленерго", персонал, задіяний в роботі з населенням, був ознайомлений зі змістом рекомендацій та пройшов позачергове навчання.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАСУНКА" (М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК) ПРИПИНИЛО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ВІД НЕДОБРОСОВІСНОЇ КОНКУРЕНЦІЇЯк встановило Відділення, ТОВ "Ласунка" розміщувало на упаковці морозива "Пломбір Малюк-ам. Схвалено мамами!" у вафельному цукровому стакані напис без рослинних жирів при наявності кокосової та рафінованої олії у складі вафельного стакану.

У зв’язку з тим, що такі дії ТОВ "Ласунка" містили ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення неправдивої інформації, що може ввести споживачів в оману, Відділенням було рекомендовано ТОВ Ласунка" припинити вказані дії.

ТОВ "Ласунка" виконало рекомендації Відділення, змінивши упаковку морозива у вафельному цукровому стакані "Пломбір Малюк-ам. Схвалено мамами!" у відповідності до норм чинного законодавства.