День відкритих дверей, присвячений Всесвітньому дню боротьби проти раку

  • 0
4 лютого в Україні в цілому та в закладах охорони здоров`я Миколаївської області, у тому числі в обласному онкологічному диспансері буде проведено «День відкритих дверей», присвячений Всесвітньому дню боротьби проти раку, проголошений Міжнародним союзом боротьби з онкологічними захворюваннями.

Часи амбулаторного прийому лікарів - онкологів поліклінічного відділення облонкодиспансеру – з 9.00 до 15.00. Консультації громадян лікарями, діагностичні та лабораторні дослідження, за направленням лікарів обласного онкологічного диспансеру будуть проведені громадянам безкоштовно.

Мета цього дня в усьому світі – це підвищення обізнаності людей про рак як одного з найстрашніших і згубних захворювань сучасної цивілізації.

Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання. Міжнародний день захисту від раку закликає широку громадськість до завдань, що стоять перед нашим світом в боротьбі з раковими захворюваннями і закликає небайдужих політиків і організацій – членів Міжнародного союзу боротьби проти раку, у тому числі Україну, відноситися до раку, як до одного з політичних пріоритетів країни.скачать dle 12.0