Прокуратуру Південного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері очолив Павло Богуцький

  • 0
Заступник Генерального прокурора України Григорій Середа представив колективу прокуратури Південного регіону України новопризначеного керівника – державного радника юстиції 3 класу Павла Богуцького.

«Павло Петрович, - наголосив заступник Генерального прокурора, - досвідчений працівник, який тривалий час працював на керівних посадах в органах прокуратури України, зокрема в Одесі, і добре знає обстановку в Південному регіоні».

Григорій Середа зазначив, що підтримання правопорядку та законності у піднаглядних військових формуваннях, ефективна боротьба з корупцією і відновлення довіри громадян є одними із основних завдань, покладених сьогодні на органи прокуратури.

Колектив спеціалізованої прокуратури Південного регіону України тепло привітав Павла Богуцького з призначенням на посаду.

Довідково: Павло Петрович Богуцький має стаж роботи в органах прокуратури понад 28 років. Тривалий час працював на посадах, пов’язаних із слідчою діяльністю. Обіймав посади прокурора Первомайського гарнізону, заступника військового прокурора Південного регіону України, першого заступника прокурора Південного регіону України, прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Генерал-майор юстиції запасу. Кандидат юридичних наук.

Прокуратура Південного регіону України здійснює свою діяльність на території Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Донецької, Запорізької, Луганської, Кіровоградської, Херсонської областей.скачать dle 12.0