Порошенко лідирує в передвиборчих симпатіях українців - опитування

  • 0
На президентських виборах, які повинні відбутися 25 травня, майже чверть українців готові підтримати нардепа Петра Порошенка.
Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень SOCIS.

В Миколаєві теж пройшло опитування в якому Порошенко зайняв перше місце в опитуванні з результатом 19,8%

У втім в Миколаєві виявлена ​​тенденція невизначеності суспільства на підставі результатів соцдослідження. Так , з 100% опитаних респондентів 20,5 % не змогли відповісти кого вони бачать в президентах України , а 20,3 % не обрали жодного із запропонованих кандидатів. З цього випливає , що майже 41 % електорату Миколаєва поки не зробили свій вибір і це може суттєво змінити електоральну ситуацію. А лідером серед кандидатів став Петро Порошенко з 19,8 %. Другим лідером на території Миколаєва є Сергій Тігіпко з 10 %, що говорить про надії жителів , які вони покладали , як і на нього особисто на минулих виборах , так і на його причетність до « Партії регіонів». Майже однакова кількість відсотків ( 4 %) мають Юлія Тимошенко , Михайло Добкін і Віталій Кличко.

"На президентських виборах, які відбудуться 25 травня цього року, Петра Порошенка готові підтримати 24,9% опитаних респондентів. Другу позицію посідає Віталій Кличко - 8,9%, а третю - Юлія Тимошенко - 8,2%. Сергія Тігіпка, в свою чергу, підтримують 7,3% виборців, а кандидатуру екс-губернатора Харківської області Михайла Добкіна - 4,2%", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, близько 20% виборців заявляють, що наразі не знають, за кого віддати свій голос, або не підуть на вибори. 9,7% готові проголосувати "проти всіх" кандидатів.

Серед тих, хто має намір прийти на виборчі дільниці і визначився зі своїм вибором, перша п'ятірка президентської гонки виглядала б так: Порошенко - 36,2%, друге місце посідає Віталій Кличко, який отримав би 12,9% голосів, на третьому місці перебуває Юлія Тимошенко - 12,0%. Сергій Тігіпко та Михайло Добкін у такому випадку отримали б 10,0% і 5,3% відповідно.

Дослідження проводилося 14-19 березня серед населення України віком від 18 років і старших. Репрезентативна квотна вибірка 6 тис 200 респондентів (по 1 тис 550 респондентів для кожного із соціологічних центрів) у всіх регіонах України (без населення Криму).

Метод дослідження - особисте формалізоване інтерв'ю з опитувальником (face to face) за місцем проживання респондента. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал) не перевищує 0,8%.

http://ua.korrespondent.net/скачать dle 12.0