В Николаеве наказали коммунальные предприятие

  • Сообщить о ошибке
  • 0
ПОРУШЕНО СПРАВУ ВІДНОСНО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДИРЕКЦІЯ ЄДИНОГО ЗАМОВНИКА "КОРАБЕЛ" ЗА ОЗНАКАМИ ЗЛОВЖИВАННЯ МОНОПОЛЬНИМ (ДОМІНУЮЧИМ) СТАНОВИЩЕМ НА РИНКУ

Як встановило Відділення, КП "ДЄЗ "Корабел"(м. Миколаїв) уклало Договір про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення зі споживачем –мешканцем будинку, що ним обслуговується, який не відповідає Типовому Договору, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України, та вимогам чинного законодавства.

Такі дії КП "ДЄЗ "Корабел" містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку.

Розслідування у справі триває.


ПОРУШЕНО СПРАВУ ВІДНОСНО КОМУНАЛЬНОГО ЖИТЛОВО - ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА №24 ЗА ОЗНАКАМИ ЗЛОВЖИВАННЯ МОНОПОЛЬНИМ (ДОМІНУЮЧИМ) СТАНОВИЩЕМ НА РИНКУ

Як встановило Відділення, КЖЕП №24 (м. Миколаїв) уклало Договір про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення зі споживачем – мешканцем будинку, що ним обслуговується, який не відповідає Типовому Договору, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України, та вимогам чинного законодавства.

Такі дії КЖЕП №24 містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку.

Розслідування у справі триває.