Во Врадиевке незаконно передали в оборот 157 га земли

  • 0
За поданням прокуратури Врадіївського району попереджено незаконну передачу в користування 157 га землі на території району загальною вартістю 1,3 млн грн.

За результатами прокурорської перевірки встановлено, що в 2012 році Врадіївська райдержадміністрація видала розпорядження, якими надала дозвіл районному відділу освіти та центральній районній лікарні на виготовлення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 157 га у постійне користування для ведення підсобного господарства.

Однак районна адміністрація згідно із законом не мала повноважень на прийняття таких рішень, оскільки зазначені ділянки входять у межі населених пунктів району та є землями комунальної власності, якими органи виконавчої влади не розпоряджаються.

Окрім цього, у складі вищевказаних державних установ відсутні структурні підрозділи, які займаються підсобним господарством, що унеможливлює використання ними такої площі земель у законний спосіб.

Щоб попередити незаконне використання землі, прокуратура звернулась до Миколаївської облдержадміністрації з поданням про скасування незаконних рішень. Наразі воно вже розглянуто і повністю задоволено.
скачать dle 12.0