Відзначено внесок НПП «Білобережжя Святослава» у розвиток туристичної сфери Миколаївщини

  • Сообщить о ошибке
  • 0
З кожним роком в нашій державі все більше уваги приділяється розвитку туристичної галузі. Вже традиційно в осінній період підбиваються підсумки проведеного літнього туристичного сезону та намічаються перспективи розвитку галузі. З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму в Миколаївській облдержадміністрації 26 вересня ц.р. проведено святкову конференцію на тему: «Проблеми, перспективи і основні завдання развитку туристичної сфери Миколаївської області на 2015 рік».

Відкриваючи конференцію, заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська та голова обласної ради Тарас Кремінь наголосили на величезному туристичному потенціалі області, яка, крім вже широковідомих об’єктів, таких як національні природні парки «Білобережжя Святослава» та «Бузький Гард», має ще багато цікавих та привабливих куточків.

Про свій досвід роботи та бачення напрямків розвитку туристичної сфери розповідали підприємці, туроператори, науковці та фахівці органів влади. З доповіддю про внесок НПП «Білобережжя Святослава» у формування позитивного туристичного іміджу Миколаївщини виступив директор парку Юрій Козловський.Високі результати роботи НПП «Білобережжя Святослава» у природоохоронній діяльності та напрацювання та досягнення колективу нацпарку у сфері розвитку та популяризації туризму за три роки існування парку знайшли своє гідне вшанування як на районному, так і обласному рівнях. Відмічено високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та активну життєву позицію його директора Юрія Козловського та начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Дмитра Попова, яким і вручено Почесні Грамоти обласної ради. До того ж, директор парку Юрій Козловський отримав Диплом від Всеукраїнської Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України».