Народный депутат призывает расследовать деятельность Пашинского в "УКРОБОРОНПРОМЕ"

  • 0
Народный депутат призывает расследовать деятельность Пашинского в "УКРОБОРОНПРОМЕ"
Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував проект постанови ВР «Про створення депутатської робочої групи з питань об’єктивного розслідування фактів можливої причетності народного депутата України Пашинського та керівників державних підприємств, що входять до складу ДК «Укроборонпром» до розкрадання майна та коштів цих підприємств».


«Куди поділись турбіни з крейсера «Україна» та як кошти оборонних підприємств виводять на фіктивні фірми? Пашинський подав у відставку з посади голови наглядової ради «Укроборонпрому», залишивши слід із цілого ряду корупційних скандалів і кримінальних проваджень довкола підприємства. Наша позиція – ніхто не повинен покидати високих кабінетів без аудиту діяльності! Найнахабніший рейдер Пашинський за час свого впливу на «Укроборонпром» ввів там чимало кримінально-корупційних схем. І я переконаний, що робоча група парламенту повинна дати об’єктивну оцінку його діям та керівників держпідприємств оборонного комплексу», - заявив автор постанови нардеп Каплін.

Постанова передбачає надання доручення Комітету з питань запобігання і протидії корупції та Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради на створення депутатської робочої групи.

«Антикорупційний Комітет та Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності мають з’ясувати, як на керівні посади на заводах оборонпрому потрапляли люди з судимістю, як з Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61 комунара під виглядом металолому зникали станки та деталі бойових кораблів, чому до держзамовлень залучали одних і тих самих виконавців, штучно завищували податковий кредит з ПДВ та виводили гроші в тінь. До всіх цих оборудок може бути причетний Сергій Пашинський», - додав Каплін.

Відповідно до проекту постанови, депутатська робоча група має узагальнити результати перевірок на спільному засіданні комітетів і подати письмовий звіт з висновками на розгляд Верховної Ради до 30 листопада 2016 року.
скачать dle 12.0